ÁLLÁSAJÁNLATOK

Bolti eladó

Műszaki vénájú bolti eladót keresünk!
Miskolci szerszám és gép szakáruházunkba keressük lelkes munkatársunkat.
Ha van bármilyen gépekkel-szerszámokkal kapcsolatos végzettséged, munkatapasztalatod és szeretnél ezen a területen fejlődni, akkor várunk téged a miskolci Milwaukee szakkereskedésünkbe.

Amit kínálunk:
  • kulturált, modern, tiszta munkakörnyezet
  • fiatalos közösség
  • fix alapfizetés + forgalom utáni bónusz
  • stabil vállalati háttér
Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség
  • tudásvágy, hogy megismerj és megtanulj több mint 13.000 terméket!
Előnyök:
  • angol nyelvtudás
  • üzletvezetői végzettség
  • szerszámboltban szerzett tapasztalat
  • készség szintű Office alkalmazások használata
  • online marketinges, vagy közösségi média menedzseri ismeretek
Munkavégzés helye:
  • Miskolc, Andrássy utca 36.
  • amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni, fényképes szakmai önéletrajzzal az oldalon megjelenített elérhetőségek egyikén.

Raktáros

Feladatok:
  • az ügyfelek magas színvonalon történő kiszolgálása
  • beérkezett szállítmányok átvétele ellenőrzése, a raktár feltöltése
  • kiszállítandó áru összekészítése, ellenőrzése, kiadása
  • az áru rakodása, anyagmozgatása
  • rendszeres leltár készítése
Elvárások:
  • legalább 3 év raktári munkatapasztalat
  • műszaki affinitás
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség, rugalmasság, kiváló fizikai álló képesség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • a pályázó önmagára és környezetére egyaránt igényes személyiség
Előnyök:
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány (gyakorlat)
  • fiatalos csapat
  • változatos, kihívásokat jelentő munkakör
  • amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével lehet az oldalon megjelenített elérhetőségek egyikén.

Telemarketing/ telefonos asszisztens

Feladatok:
  • ügyfelekkel való kapcsolattartása
  • tanácsadás
  • időpontok egyeztetése
  • adminisztráció
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • együttműködési készség
  • pontosság, tartós koncentráció képesség
  • konfliktuskezelés
  • önálló feladat és problémamegoldó képesség
  • számítógépes alapszintű felhasználói gyakorlat
Előnyök:
  • idegennyelv-ismeret (angol/lengyel/cseh)