ÁLLÁSAJÁNLATOK

Raktáros

Feladatok:
  • Az ügyfelek magas színvonalon történő kiszolgálása
  • Beérkezett szállítmányok átvétele ellenőrzése, a raktár feltöltése
  • Kiszállítandó áru összekészítése, ellenőrzése, kiadása
  • Az áru rakodása, anyagmozgatása
  • Rendszeres leltár készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3 év raktári munkatapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, kiváló fizikai álló képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • A pályázó önmagára és környezetére egyaránt igényes személyiség
Előnyök:
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (gyakorlat)
Amit kínálunk:
  • Fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, kihívásokat jelentő munkakör
Munkavégzés helye:
  • Miskolc, Andrássy utca 36.
  • Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével lehet az oldalon megjelenített elérhetőségek egyikén.

Telemarketing/ telefonos asszisztens

Feladatok:
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartása
  • Tanácsadás
  • Időpontok egyeztetése
  • Adminisztráció
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Együttműködési készség
  • Pontosság, tartós koncentráció képesség
  • Konfliktuskezelés
  • Önálló feladat és problémamegoldó képesség
  • Számítógépes alapszintű felhasználói gyakorlat
Előnyök:
  • Idegennyelv-ismeret (angol/lengyel/cseh)